خرید سرور مجازی لینوکس

L-VPS 1

40% تخفیف هم اکنون

شروع قیمت از (ماهیانه)

ت 45.000

پردازنده : 1Core
مموری : 2GB
هارد : 20GB
پهنای باند : 1.5TB

L-VPS 2

40% تخفیف هم اکنون

شروع قیمت از (ماهیانه)

ت 60.000

پردازنده : 2Core
مموری : 4GB
هارد : 40GB
پهنای باند : 1.5TB

L-VPS 3

40% تخفیف هم اکنون

شروع قیمت از (ماهیانه)

ت 75.000

پردازنده : 3Core
مموری : 6GB
هارد : 60GB
پهنای باند : نامحدود

Shared Hosting

The High performance cloud platform ever

$29.99

25% Discount$29.99

سفارشی سازی بدون پرداخت هزینه

دسترسی کامل root امکان کنترل محیط هاستینگ شما را فراهم میآورد که شامل نصب و کانفیگ دستی روی سرور ویرچوال (Virtual Private Server) شخصی هاستینگ شماست. سرور VPS کاملا در اختیار شما قرار میگیرد. سرور مجازی VPS تمامی مزایای ریسورس های سرور اختصاصی را بدون پرداخت هزینه یک سرور اختصاصی برای شما فراهم میآورد.

افزایش اطمینان با سرور VPS امن

امنیت چندلایه شبکه و پهنای باند گسترده اعتبار سرور VPS را افزایش داده و اطمینان شما را بیشتر میکند. همه سرورهای مجازی (VPS) ما در یک دیتاسنتر مدرن قرار دارند که مطابق با فناوری روز، مجهز به ابزارهای بک آپ گیری و واحدهای HVAC میباشد. تنظیمات دیسک ما با RAID 10 اعمال شده که از بالاترین سطح محافظت از دیتا بهره میبرند.

ویژگی های سرور مجازی VPS

گزینه های نرم افزاری دلخواه

دسترسی کامل root به شما امکان کنترل بیشتری بر محیط سرور لینوکس می دهد، همچنین امکان نصب اسکریپت یا برنامه های اختصاصی را روی سرور مجازی شما فراهم می کند.

پشتیبانی 24/7/365

پشتیبانی ما در اینجا برای شما 24/7/365 از طریق تیکت و تلفن برای کمک به هر گونه سؤالی که در مورد برنامه های میزبانی سرور مجازی شما وجود دارد، میباشد.

عملکرد پیشرفته

میزبانی نامحدود دامین ها، ایجاد نامحدود ساب دامین ها، آدرس های ایمیل، دیتابیس ها، اکانت های FTP و ایجاد nameserver های اختصاصی به همراه مدیریت آسان هاست VPS لینوکسی تان

مجموعه کامل ابزارها

تمام گزینه های میزبانی VPS شامل ابزارهای توسعه وب سایت، هزاران قالب وب سایت رایگان، نصب یک اسکریپت قدرتمند و موارد دیگر است!

سرور مجازی یک انتخاب عالی برای کنترل و انعطاف پذیری بیشتر در وب سایت تان

محصول خود را انتخاب کنید

pricing image
نوع هاست
سیستم عامل (OS)
پردازنده (CPU)
مموری (RAM)
فضای دیسک (HDD)
نوع هارد دیسک
تعداد IP Address
نوع پورت
تعداد سایت
ترافیک ماهیانه
تعداد دیتابیس
اکانت FTP
انتقال سایت (رایگان)
پشتیبانی تیکتی 24/7
دريافت مشاوره
کنترل پنل
مانیتورینگ سرور
محل سرور

گزیده ای از

سوالات عمومی

هاستینگ VPS یا همان هاستینگ سرور مجازی در حقیقت محیطی است که امکان استفاده از منابع سیستم مثل RAM و CPU را به صورت اختصاصی به اکانت شما محقق میکند. و این امر با استفاده از مجازی سازی یک سرور اختصاصی و تفکیک منابع میان کاربران روی آن سرور محقق میکند.

کاربران هاستینگ shared (هاست اشتراکی) همه ریسورس های روی سرور وب سایت شان را به صورت اشتراکی استفاده میکنند و این هیچ گارانتی روی RAM و CPU هاستینگ اشتراکی وجود ندارد. هاستینگ اشتراکی همچنین دسترسی کامل root را به سرور نخواهد داشت از آنجایی که پکیج VPS به کاربران دسترسی کامل root را بر ای اجرا کردن دستورات و همچنین تغییر تنظیمات محیط هاستینگ شان داده میشود.

یک سرور VPS درحقیقت یک انتخاب بی نظیر برای زمانی است که شما به دنبال کنترل و انعطاف پذیری بیشتری برای وب سایت خود باشید که می تواند توانایی در درجه بندی منابع با توجه به نیازهای مربوط به پیشرفت کسب و کار شما یا حتی توانایی نصب یک نرم افزار یا تنطیمات custom باشد که باعث میشود سایت شما به گونه ای که می خواهید اجرا شود.

برای سرورهای VPS کامل مدیریت شده ما به شما cPanel ارائه خواهیم کرد که به شما ابزارهای مدیریتی بیشماری را ارائه میدهد اما به هر حال برای انتقال فایل و مدیریت نرم افزارها نیاز به دانش پایه خواهید داشت.

کاربران با منابع مربوطه روی اکانت سرور مجازی (VPS) وب سایت شان گارانتی شده هستند این به این معنا هست که اکانت شما همیشه با آن مقدار مشخص RAM, CPU و مقدار فضای دیسکی که مشخص کردید همیشه با آن مقدار خواهد بود. صرف نظر از اینکه کاربران دیگر روی آن سرور چه کاری انجام میدهند و این امکان، شما را در ثبات و کارایی قوی تر وب سایت تان کمک میکند. شما دیگر سیستم عامل خودتان را با هیچ کاربر دیگری به اشتراک نمیگذارید و این باعث میشود امنیت روی فایل های وب سرورتان فراهم شود.

آغاز کار با هاستینگ VPS در ناسا هاست به عنوان ارائه دهنده خدمات سرور مجازی VPS کار بسیار آسانی است. به سادگی کافیست پکیج هاستینگ L-VPS 1, L-VPS 2 یا L-VPS 3 ما را انتخاب کنید. با توجه به میزان منابعی که وب سایت تان نیاز دارد و دستورالعمل های ثبت نام را دنبال کنید. و به محض اینکه شما یک اکانت ایجاد کردید میتوانید به سادگی سرور وب سایت تان را به ریسورس های بیشتر با استفاده از داشبورد کاربری موجود در صفحه تان، آپگرید کنید.

منطقه لینوکسی ها برای انتقال سایت شما به VPS های ارائه شده cPanel ارائه میکند و برای سایت هایی که به دلیل پیچیدگی و یا کنترل پنل متفاوت، نیاز به انتقال دستی دارند بر اساس پکیج هایی که انتخاب میکنید میتواند عملیات انتقال را انجام دهد.

روی سرور VPS هیچ تنظیمات پیش فرضی برای ایمیل خروجی درون cPanel به صورت ساعتی موجود نیست، اما توصیه میشود که شما آنرا به صورت 500 ایمیل در ساعت تعریف کنید تا از black list شدن IP آدرس خود جلوگیری کنید.